Jste zde: Domácí stránka |
S.W.A. Website > Ragby > stz RCS

stz RCS

Moji odchovanci

ročník 1992

  • Oskar Cyngl
  • Vojtěch Hruška
  • Kryštof Horyna
  • Matouš Erbs

ročník 1993

  • Marek Loutocký
  • Petr Mik
  • David Kupka
  • Milan Krčmář
  • Filip Křehnáč
  • Ester Chrvátová
  • Jakub Doležal
  • Petr Voborník
  • David Tuček
  • Mates Beran
  • Petr Stolín
  • Petr Hamouz
  • Tomáš Prošek
  • Rudolf Skřivánek
  • Václav Šroubař
  • Igor Krotovych

ročník 1994

  • Jiří Holouš
  • David Formánek
  • Dominik Pachman
  • Michal Košický
  • František Vohánka
  • Jan Strnad
  • Filip Klein
  • Roman Mutl
  • Lukáš Pecka
  • Daniel Nohejl
  • Marek Machulda
  • Robert Bunc
  • Adam Procházka

ročník 1995

  • Jiří Lacina
  • Michal Kolda
  • Vojtěch Bor
  • Jiří Novotný
  • Ondřej Koval
  • Bohumil Řádek
  • Milan Luklynskyj
  • Matouš Křižánek
  • Tomáš Chotovinsky
  • Richard Palm
  • Václav Mansfeld
  • Filip Bašta
  • Michal Fuxa

ročník 1996

  • Tomáš Kolařík
  • František Krotil
  • Marek Jína
  • Jan Blažek
  • Václav Ambrož
  • Calvin Mwansa
  • Vojtěch Malý
  • Jakub Bicenc
  • Ondřej Koloušek
  • Miroslav Zbořil

ročník 1997

  • Crowther Ian
  • Dřímal Hubert
  • Fišer Jakub
  • Hřebačka Lukáš
  • Hřebačka Richard
  • Křížek Matěj
  • Alessandro Natale
  • Ondřej Horváth
  • Petr Marek
  • Pristaš Tomáš
  • Horváth Ondřej
  • Klazar Daniel

ročník 1998

  • Tomeš Matěj
  • Tomeš Kryštof
  • Rathouský Jan
  • Mojdl Jan
  • Bartes Jan
  • Rambousek Miroslav
  • Mališka Ondřej
  • Meier Vladimír
  • Jareš Maxmilián
  • Kaplan Karel
  • Šach Daniel
  • Figa Jan

ročník 1999

  • Kropáč David
  • Kameník Pavel 
  • Vojtěch Ulman
  • Werner Adam
  • Staud Kryštof
  • Laviletta Domenico

ročník 2000

  • Hornát Petr
  • Duba Jakub
  • Vomáčka Vojtěch
  • Hauk Tomáš
  • Rybák Štěpán
  • Pešťák Tomáš
  • Mošnička Pavel
  • Aouf Adam
  • Dufek Dominik
  • Valčík Petr
  • Maruna Jakub
  • Sýkora Filip
  • Tryzna Matěj
  • Vašek Lukáš
  • Vykysalý Daniel
  • Tomášek Matěj
  • Bolard Nicolas

ročník 2001

  • Holda jan
  • Mudraninec Vojtěch
  • Fuxa Michal
  • Slavik Tim
  • Pojsl Jan
  • Chmelík Karel
  • Matějovič Lukáš
  • Bogner Samuel
  • Sozonov Michal
  • Petržílka Luboš
  • Vala Radim
  • Švarc Adam
  • Harazim Josef
  • Forejt Vojtěch
  • Žihla Martin
  • Pokorný Jáchym

ročník 2002

  • Čížek Robin
  • Čížek Matěj
  • Kulhavý Jindřich
  • Bejček Ondřej
  • Černý Petr
  • Krejzl Štěpán
  • Hajský Marek
  • Rulf Filip
  • Rozkošný Vítek
  • Zámyslický Jakub
  • Dolazal David
  • Doležel Lukáš 
  • Jirucha Jakub
  • Michal Michal

 

Sportovní ocenění

2012 - Trenér RC Sparta Praha sezóny 2011/2012

2012 - 2. místo v kategorii U15 (trenér)

2011 - Trenér RC Sparta Praha sezóny 2010/2011

2010 - Mistr Republiky U15 (trenér)

2010 - 9. místo v anketě Trenér roku 2009

2009 - 7. místo v anketě Trenér roku 2008

2008 - 4. místo na CP U15 (trenér)

2007 - 4. místo na CP U15 (trenér)

Kariéra

2012 - obnovení 3 třídy ragbyového trenéra

od 2009 sportovní ředitel RC Sparta Praha

2009 - ragbyový trenér 3. třídy

od 2006 trenér mládeže RC Sparta Praha

od 2006 spolukomentátor ČT4

od 2003 editor www.ragby.cz

2003 - 2007 - realizační tým reprezentace ČR

1994 - hostování RK Petrovice

1987 - 1995 RC Sparta Praha

Sportovní ocenění

2012 - Trenér RC Sparta Praha sezóny 2011/2012

2012 - 2. místo v kategorii U15 (trenér)

2011 - Trenér RC Sparta Praha sezóny 2010/2011

2010 - Mistr Republiky U15 (trenér)

2010 - 9. místo v anketě Trenér roku 2009

2009 - 7. místo v anketě Trenér roku 2008

2008 - 4. místo na CP U15 (trenér)

2007 - 4. místo na CP U15 (trenér)

Kariéra

2012 - obnovení 3 třídy ragbyového trenéra

od 2009 sportovní ředitel RC Sparta Praha

2009 - ragbyový trenér 3. třídy

od 2006 trenér mládeže RC Sparta Praha

od 2006 spolukomentátor ČT4

od 2003 editor www.ragby.cz

2003 - 2007 - realizační tým reprezentace ČR

1994 - hostování RK Petrovice

1987 - 1995 RC Sparta Praha